7 asmeninio augimo savaitės

Programa sukurta įvairiapusiškam Jūsų įgūdžių lavinimui, iššūkių įveikimui ir norimų rezultatų pasiekimui.

100 % išskirtinė ir unikali

Veiksminga Dariaus Pietario sukurta interaktyvi treniruočių programa.

Išmokite valdyti emocijas

Gebėjimas efektyviai kontroliuoti emocijas palengvins santykių su kolegomis, klientais, darbuotojais ar vadovais kūrimą.

EMOTIKA – tai nuotolinė interaktyvi
asmeninė treniruočių programa, skirta
emocinės kompetencijos ugdymui.

Programos autorius: Darius Pietaris

12%

Sanofi, prancūzų farmacijos kompanija, fokusavosi į emocinės kompetencijos įgūdžius pardavimuose, kurie padidino metinį našumo dydį 12 procentų.

86%

~86 % mūsų sėkmės sudaro emocinė kompetencija ir bendrieji tarpasmeniniai įgūdžiai (angl. soft skills). Deja, mes kreipiame tik 10 % viso savo dėmesio šiems įgūdžiams kasdienybėje.

90%

Po emocinės kompetencijos treniruočių Motorolos gamybos darbuotojų produktyvumas padidėjo daugiau nei 90 procentų.

Kodėl svarbu
emocinė kompetencija?

Skaitmeninis amžius dramatiškai keičia organizacijų ir kiekvieno iš mūsų sėkmės taisykles. Nauja aplinka reikalauja nuolat augti, gilinti savo kompetencijas bei plėsti požiūrį. Žinodami, jog pasiekimams įtakos turi gebėjimas valdyti save bei kurti santykius su aplinkiniais, sukūrėme EMOTIKĄ – šias dvi sritis apjungiančią emocinės kompetencijos treniruočių programą.

Daugiau

Remiantis Pasaulio ekonomikos forumo ateities darbų ataskaitos duomenimis, emocinė kompetencija bus viena iš 10 svarbiausių darbo įgūdžių 2020 metais. Tai – gebėjimas suderinti racionalų protą su jausmais, priimti teisingus sprendimus, sukurti harmoningus, kokybiškus santykius su savimi ir aplinkiniais. Jūs mokysitės valdyti savo būsenas, sąmoningai pasirinkdami elgesį, vedantį į kokybišką, laisvą ir pilnatvišką gyvenimą.

SVARBU: Emocinė kompetencija negali būti įgyta skaitant ar peržiūrint video paskaitas, ši programa skirta ne plėsti žinių akiratį, o ugdyti įgūdžius ir gilinti patirtį, todėl bus naudinga tik tiems, kurie yra pasiryžę skirti laiko treniruotėms. Joje pateikiamos užduotys suteiks Jums galimybę praktiškai išbandyti daugelį emocinės kompetencijos aspektų.

Gebėjimas atpažinti
ir suprasti savo emocijas

Tai – supratimas ir sąmoningas suvokimas, ką ir kodėl jaučiame.

Gebėjimas valdyti
savo emocijas

Tai – mokėjimas tvarkytis su destruktyviais jausmais ir impulsais, keisti savo būsenas taip, kaip to norime patys.

Gebėjimas suprasti
kitus žmones

Tai – mokėjimas suprasti aplinkinių jausmus ir būsenas, elgesio motyvus bei jų priežastis.

Gebėjimas užmegzti,
kurti ir vystyti santykius

Tai – mokėjimas bendrauti ir palaikyti konstruktyvius ryšius su kitais žmonėmis: komandos nariais, vadovais, pavaldiniais, klientais ar partneriais.

Ką gausite iš Emotikos?

 • Išmoksite valdyti savo būsenas ir elgesį
  Geriau suprasite save, mokysitės tinkamai išreikšti emocijas, žengsite tvaresnių santykių link, gebėsite priimti geresnius sprendimus ir sužinosite, kaip valdyti destruktyvų stresą.
 • Informaciją, kurią taikysite praktiškai
  Įvairios Emotikos funkcijos ir užduotys leis ugdyti emocinę kompetenciją ir pritaikyti ją realiose situacijose bendraujant su kolegomis, klientais, darbuotojais ar vadovais. Emotika sukurta taip, jog vartotojas išliktų motyvuotas treniruotis ir pritaikytų išmoktas žinias viso mokymosi metu.
 • Aplinką, kurioje klestėsite                            Išmoksite dorotis su naujais iššūkiais, sužinosite, kaip skatinti inovacijas ir kurti organizacijas, kuriose visi klestėtų.

Kaip vyks programa?

Individualią Jūsų savaičių treniruočių programą galėsite susidaryti patys iš šešiolikos galimų emocinės kompetencijos temų.

Pirmosios trys pamatinės emocinės kompetencijos temos: Emocijų savaitė, Savęs atradimo savaitė, Kvailių ir ateivių savaitė yra privalomos, norint suprasti kitas temas.

 • Mokykimės drauge
  Bendraukite su mumis ir kitais dalyviais, dalinkitės įžvalgomis ir gaukite grįžtamąjį ryšį
 • Siekime pergalių kartu
  Taškų, įvertinimų ir apdovanojimų sistema įtraukia ir padeda išlaikyti motyvaciją visos programos metu
 • Įsivertinkite progresą
  Savo progresą sekite rezultatų lentelėje ir siekite dar geresnių rezultatų

Kai kurie žmonės mums atrodo nesuprantami ir neprognozuojami, tarsi ateiviai iš kitų planetų. Nesuprantami žmonės dažniausiai kelia mums neigiamas emocijas – susierzinimą, pasipiktinimą, pasibjaurėjimą, atmetimą.
Šią savaitę mokysitės geriau pažinti aplinkinius – kolegas, pavaldinius ar klientus – ir suprasti racionalias jų elgesio priežastis. Įsigilinę į kitų žmonių būsenas įgausite įrankius santykių su jais pagerinimui.

Treniruočių planas

Ši savaitė – tai įvadas į Emotikos programą ir jos pamatas. Išmoksite geriau pastebėti, įvardinti ir suprasti savo emocijas, pamatysite, kaip jausmai sukelia veiksmus, išmoksite pažiūrėti į juos iš šalies, taip žengdami pirmą žingsnį į jų valdymą. Pirmosios savaitės tikslas ir laukiamas rezultatas – pagerėjusi Jūsų „emocinė klausa“.

Kartais mūsų emocijos panašios į lietuviškos vasaros orus – nežinome, kas nutiks ir ar greitai keisis. Šią savaitę ieškosite atsakymo į klausimą: „Kokią įtaką nuostatos, įsitikinimai ir vertybės daro mano būsenai?“. Aiškiau pamatysite, kokios yra Jūsų kasdienių emocijų vidinės priežastys ir įgysite galimybę su jomis tvarkytis. Net jei turite patirties ir gebate atpažinti emocijas, vis vien gausite naujų įžvalgų.

Kai kurie žmonės mums atrodo nesuprantami ir neprognozuojami, tarsi ateiviai iš kitų planetų. Nesuprantami žmonės dažniausiai kelia mums neigiamas emocijas – susierzinimą, pasipiktinimą, pasibjaurėjimą, atmetimą. Šią savaitę mokysitės geriau pažinti aplinkinius – kolegas, pavaldinius ar klientus – ir suprasti racionalias jų elgesio priežastis. Įsigilinę į kitų žmonių būsenas įgausite įrankius santykių su jais pagerinimui.

Pyktis – tai tarsi lazda su dviem galais. Iš vienos pusės, jis suteikia mums jėgų ir energijos veikti, iš kitos – ardo mūsų kūną bei sielą, atima džiaugsmą, kelia įtampą. Neretai po to gailimės, nes ką nors padarėme ar pasakėme susierzinę. Kaip konstruktyviai valdyti savo pyktį, kad jis netaptų griaunančia emocija? Kaip išvengti destrukcijos savo, kitų žmonių ir aplinkos atžvilgiu?
Šios savaitės užduotys padės Jums išmokti greičiau ir lengviau susitvarkyti su savo pykčiu bei susierzinimu.

Kai kurie mūsų gyvename vis atsikartojančiame nerime ir baimėse, tarsi kasdien įžengtume į grėsmingų sutvėrimų pilnas džiungles. Baimės gali mus išgelbėti nuo grėsmės, bet taip pat sustabdyti nuo didelių darbų ir pasiekimų. Kaip susitvarkyti su paralyžiuojančiu baimės jausmu? Kaip atgauti energiją, kurią suėda nerimas? Drąsa – tai natūrali kiekvieno žmogaus savybė, šios savaitės praktinės užduotys padės ją susigrąžinti ir dažniau patirti.

Kam neteko atsidurti situacijoje, kai viskas, regis, vyksta ne taip, kaip norėtum, nusvyra rankos, apima nusivylimas ir liūdesys? Kaip ir kiekviena emocija, šios yra mums reikalingos, bet tik retkarčiais. Feniksų savaitėje mokysitės „pakilti iš pelenų“ ir vėl pamatyti gyvenimo spalvas bei džiaugsmą tada, kai to Jums labiausiai reikia.

Kai kas sako, kad konfliktai – varomoji gyvenimo jėga, bet darbe dažnas mūsų iki soties „prisivalgome“ prieštaravimų, pasipriešinimo ar reikalavimų, kurių negalime įgyvendinti. Ką daryti, kai nesusitariame su kolegomis ar klientais, turime skirtingus požiūrius ar tikslus? Ši savaitė padės Jums konfliktus su kitais žmonėmis paversti ne nuodijančių emocijų šaltiniu, o laipteliu į naują darbo ir gyvenimo kokybę.

Kai kuriems žmonėms skambantis žadintuvas dažnai tampa laimingo gyvenimo priešu, kurio jie niekaip negali įveikti, nors yra daug kartų didesni. Jei taip atsitinka Jums – gal laikas imtis veiksmų ir atstatyti savo entuziazmą bei norą veikti? Kiekvienas mūsų turime neišmatuojamą kiekį energijos, bet kartais ji kažkur išnyksta, tiksliau – mes prarandame galimybę ja pasinaudoti. Šią savaitę mokysitės išvaduoti savo energiją iš nelaisvės ir atskleisti savo vidinės motyvacijos šaltinius.

Kartais biure užverda aistros – pakelti balsai, šiurkštūs žodžiai arba šalta tyla ir neišsakyti prieštaravimai. Ką daryti, kai visus yra apėmusios emocijos ir, atrodo, neįmanoma ramiai bendrauti? Ši savaitės tikslas – išmokti elgtis taip, kad sukilę nemalonūs jausmai ne trukdytų, o padėtų bendram darbui, kad emocijų audros neskandintų rezultatų ir neeikvotų energijos veltui.

Kartais atrodo, jog gyvenime viskas einasi neblogai, bet jis nedžiugina – esame susikūrę patogią aplinką, pasiekę tikslus, užmezgę artimus santykius, tačiau džiaugsmas ir mėgavimasis visu tuo kažkur dingęs. Šią savaitę gausite įrankius, kurie padės maloniau ir džiugiau jaustis savo pasiekimuose, kasdieniniame darbe ir asmeninėje rutinoje.

Pokyčiai suteikia kasdienybei spalvų ir gyvybės, tačiau gali taip pat paversti mūsų gyvenimą bangų mėtomu laiveliu, kuomet prarandame tvirtą pagrindą po kojomis. Kaip išlaikyti ramybę ir konstruktyvumą dalyvaujant dideliuose pokyčiuose ar sukantis nuolatinėje kaitoje? Šią savaitę mokysitės „prisijaukinti“ pokyčius, kad geriau juose jaustumėtės – tyrinėsite savo reakcijas ir susidraugausite su besikeičiančia aplinka.

Kai kurie mūsų jaučiasi nepakeičiami, tarsi (super)didvyriai, turintys ypatingų galių išgelbėti pasaulį. Kartais iš tiesų nuveikiame didžius darbus, tačiau kitaip nei filmuose apie Supermeną, brangiai sumokame už herojaus vaidmenį – patenkame į pastovios įtampos, nuolatinio streso ir perdegimo spąstus. Šioje – reabilitacijos – savaitėje mokysitės iš to išsivaduoti. Kaip pasiekti ambicingus tikslus ir tuo pačiu išlikti tiek gyvai (am), kad liktų jėgų tuo džiaugtis?

Nebūna žmonių, kurie visada, visur ir visiškai pasitiki savimi, kiekvienas, net išoriškai nepajudinamas žmogus kartais patenka į netikrumo, netvirtumo, nežinojimo erdvę. Pasitikėjimas savimi – esminė kiekvieno žmogaus savybė, šią savaitę treniruositės ją atgauti ir išlaikyti tose situacijose, kuriose Jums reikia tvirtai stovėti ant žemės – ar kalbant prieš auditoriją, ar imantis naujo projekto, ar bendraujant su kolegomis, pavaldiniais bei klientais.

Daugelio iš mūsų gyvenimas yra išbalansuotas – jame per daug darbo arba per daug šeimos rūpesčių, per daug įtampos ar per mažai laiko sau. Kitaip tariant, gyvenimui trūksta harmonijos. Ši savaitė skirta tam, kad, patyrinėję savo kasdieninį darbą ir veiklą, išmoktumėte naudotis įrankiais, galinčiais į kasdienybę įnešti daugiau tinkamo balanso ir pilnatvės jausmo.

Dalį dalykų darbe ir gyvenime darome ne dėl to, kad norėtume, bet dėl to, kad to iš mūsų reikalauja aplinka. Jei šie atvejai reti, nieko tokio, tačiau kartais ateina momentas, kai svarstyklių lėkštė nusvyra į „prievartos“ pusę ir nemalonioms užduotims nematyti pabaigos.
Šią savaitę mokysitės surasti sveiką santykį tarp „noriu“ ir „reikia“, neaukojant savo bei kitų žmonių gerbūvio ir ambicingų tikslų pasiekimo

Turbūt kartais klausiate savęs: „Vardan ko visa tai darau?“ arba „Ar tai kam nors reikalinga?“. Tokios mintys atima energiją ir darbas virsta pilka beprasme būtimi. Ar galima tai pakeisti? „Prasmės savaitės“ užduotys padės Jums pamatyti daugiau svarbos ir reikšmingumo tame, ką darote kasdien – ar tai būtų įprasto darbo rutina, ar naujas projektas. Gausite įrankius, padedančius išlipti iš beprasmybės „duobių“.

Dalyvaukite! REGISTRACIJA

Tinklaraštis

Žiūrėti visus įrašus →

Profesionalo patarimai: kaip suvaldyti krizės sukeltą nerimą ir baimes

Baimė, nerimas, vietomis peraugantys į paniką – tai emocijos, lydinčios daugelį žmonių netikrumo ir nežinios kupinas pastarasias dienas, savaites, gal net mėnesius. „Nuo seniausių laikų mums, kaip rūšiai, baimė padėjo išgyventi ir išvengti pavojų. Dar daugiau: evoliuciškai turime išsiugdę gebėjimą matyti daugiau grėsmių nei galimybių. Tad tokia vyraujanti nuotaika visuomenėje nėra stebinanti. Kita vertus, perdėtas […]

Kodėl emocinės kompetencijos ugdymas pasidarė toks svarbus šiandieninėje visuomenėje?

Šiandien emocinė kompetencija yra akademinių tyrimų bei švietimo programų ir organizacijų tobulinimo ar net kasdienės žiniasklaidos tema. Ji tokia aktuali, nes socialinės ir emocinės kompetencijos pradeda vystytis nuo mažų dienų ir išlieka aktualios visą gyvenimą priimant sprendimus, asmeninę, socialinę ir moralinę atsakomybę. Apie emocinės kompetencijos svarbą bei naudą žmonėms ir organizacijoms diskutavome su emocinės kompetencijos specialistu […]

Kaip „treniruoti“ savo emocijas?

Pirmadienio rytas, pašokate iš miego, prižadinti garsiai klykiančio žadintuvo telefone. Pirma emocija, kurią pajuntate – susierzinimas, o galvoje tvinkčioja mintis, kad ir vėl prasideda darbo savaitė, ir vėl teks kulniuoti į darbą. Bet ar uždavėte sau kada klausimą, kas Jus iš tikrųjų erzina pirmadienio rytais, kas slepiasi už šios emocijos ir kaip ją suvaldyti? Nuotolinės […]

Turite klausimų? Susisiekite