Pakelkite savo derybinius įgūdžius į kokybiškai naują lygį!

Derybininkų akademija – tęstinė praktinė derybų mokymo programa, skirta patyrusiems derybininkams.

trukmės akademija, paremta Harvardo Teisės mokyklos ir jos Derybų Programos tyrimais, principais, modeliais bei metodais.

  praktinių treniruočių profesionalių derybininkų grupėje. Įsivertinkite savo stipriąsias ir silpnąsias puses ir imkitės jas tobulinti praktiškai.

  praktinio darbo su konsultantais ir neribotos galimybės praktikuoti bei mokytis savo derybinėse situacijose.

  Kodėl verta dalyvauti?

  Ženkite žingsnį derybų profesionalumo link!

  Profesionalus turinys

  Naujausiais tyrimais bei praktika paremtos modernios žinios, šviežiausia literatūra ir straipsniai. Akademijos treneriai – profesionalai, sukaupę 20 m. patirtį pardavimų srityje.

  Efektyvus mokymasis

  Akademijos mokymosi procesas remiasi Kolb’o ciklo principais ir 4 pagrindiniais jo elementais: praktine patirtimi, jos refleksija, teorijos bei modelių supratimu ir aktyviu eksperimentavimu.

  Įvertinimas

  Dalyvių žinios ir įgūdžiai periodiškai vertinami viso akademijos mokymų kurso eigoje. Kiekvienas dalyvis sėkmingai išlaikęs baigiamąjį egzaminą gaus baigimo sertifikatą.

  Struktūra ir metodai

  EMOTIKOS derybininkų akademija sudaryta iš 6 modulių, kurių kiekvieną sudaro vienos arba dviejų dienų treniruočių sesija, individualus medžiagos studijavimas, individualios sesijos, vakarinės sesijos bei nuotolinis mokymasis, naudojant EMOTIKOS e. trenerio platformą.

  • Dalyviai treniruojami trijuose derybų matmenyse (dimensijose): taktiniame (elgsenų prie derybų stalo matmuo), strateginiame (visų pusių interesų supratimo ir derinimo lygmuo) ir struktūriniame (visos dalyvaujančių pusių sistemos, kurioje vyksta derybos, matmuo).
  • Praktinių užduočių metu dalyviai treniruojami atpažinti kitos pusės elgesio modelius ir išsiaiškinti jų tikslus bei interesus, padedančius surasti abi puses tenkinantį derybinį sprendimą.
  • Dalyviai mokomi atpažinti, kada galima pereiti nuo distribucinių derybų (kurių metu vyksta naudos pasidalijimas) prie integralių (paremtų vertės kūrimu, panaudojant interesus ir tikslus).
  • Dalyviai mokomi suprasti ir analizuoti visą derybų dalyvių ekosistemą ir pasirinkti teisingus strateginius sprendimus.
  • Dalyviams suteikiamos išsamios derybų srities žinios, jie supažindinami su naujausiais derybų teorijos bei praktikos atradimais.
  • Dalyvių kompetencijų augimo (žinių, įgūdžių bei patirties) progresas yra stebimas ir skatinamas visos programos metu.

  Akademijos treneriai

  Darius Pietaris

  Esu organizacijų konsultantas, emocinės kompetencijos derybose ir pardavime treneris. Derybų įgūdžius ir žinias kaupiau Harvardo teisės mokyklos (Harvard Law School) derybų programoje (Program on Negotiation, PON).

  Tikiu, kad derybos yra geresnis kelias nei kariavimas, nors kariauti dažnai mokame žymiai geriau nei kalbėtis ir tartis.

  Tikiu, kad profesionalai visuomet laimi prieš mėgėjus ir geresni įgūdžiai lemia geresnius derybų rezultatus, todėl nuolat mokausi ir skatinu tai daryti kitus.

  Tikiu, kad kiekvienas žmogus gali tapti geresniu derybininku, jeigu įdeda pastangų, energijos ir atkaklumo, mokosi iš savo klaidų ir nuolat šlifuoja savo įgūdžius.

  Viską, ką siūlau naudoti seminarų dalyviams, esu išbandęs savo kailiu, išmokęs iš savo klaidų ir patikrinęs įvairiose situacijose su įvairiais žmonėmis. Pastaruosius dvidešimt metų sėkmingai naudoju šią patirtį treniruodamas derybininkus, padėdamas jiems pasiekti geresnių rezultatų. Tikiu, kad drauge galime žengti žingsnį derybų profesionalumo link.

  Dainius Peldžius

  Prisistatau kaip Sales Force Doctor, nes diagnozuoti pardavimo pajėgų derybinių gebėjimų tonusą, ieškoti ir rasti individualius veiksmus, kuriuos atliekant gerėja derybininkų pasiekimai – tai mano pastarųjų dviejų dešimtmečių pagrindinė profesinė veikla.

  Esu dirbęs su šimtais derybininkų ir pastebėjau, kad daugeliui mūsų nėra sunku rasti ir priimti naujas idėjas – sunkiausiai sekasi atsikratyti senųjų. Todėl padedu suvokti, priimti ir nustoti treniruoti tuos gebėjimus, kurių demonstravimas mažina galimybes susitarti. Skatinu stiprinti tai, kas derybose padeda nuplaukti toliau nuo smėlėto kranto į ten, kur galimybių susitarti yra keliskart daugiau.

  Akademijos dalyvių atsiliepimai

  Prisijunkite prie geriausių šalies derybininkų!

  Praleiskite metus sutelktai dirbdami EMOTIKOS derybininkų akademijos programoje. Užildykite registracijos formą ir mes su jumis susisieksime.

  2021 m. vasario mėnesį startuoja antroji praktinės derybininkų mokymų programos grupė!

  .